Kaufhaus Görlitz

Praca i kariera

Praca i kariera

Cieszymy sie bardzo, że zainteresowała Pańtwa możliwość pracy w Kaufhaus Görlitz. Dążymy do tego, by przywrócić ten piękny budynek ponownie do życia i zapełnić nowymi rozwiązaniami.  Aktualnie staramy się uświetnić jego wygląd oraz pozyskać najemców powierzchni handlowej. Tym samym zostanie położony kamień węgielny pod stworzenie ciekawych możliwości zatrudnienia i pracy w jedynej w swoim rodzaju atmosferze.

W momencie zakończenia fazy planowania, zostaniecie Państwo poinformowani poprzez media o możliwościach zatrudnienia w domu handlowym w Görlitz. Niezależnie od tego prosimy o  śledzenie aktualnych informacji na naszej stronie internetowej.

 Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych  drogą e-mailową na adres bewerbung@kaufhaus-goerlitz.eu. Dokumenty powinny zawierać list motywacyjny, życiorys oraz wszelkie świadectwa dotyczące  przebiegu kariery,  referencje oraz świadectwa pracy wystawione przez poprzednich pracodawców. W razie pytań, proszę o kontakt z Panią Sandy Zorn, telefon 00 49 451 / 5855 - 50100.

Serdecznie dziękujemy,

Team Kaufhaus Görlitz

Kontakt

Wynajem powierzchni handlowej Vermietung@kaufhaus-goerlitz.eu
Tel.: +48 502 403 306

Lokalizacja

Kaufhaus Görlitz
An der Frauenkirche 5 - 7
02826 Görlitz
Link auf googlemaps

Broszura

„Celem jest stworzenie solidnej koncepcji, która spełni oczekiwania p odyktowane wyjątkowością tego obiektu”

Winfried Stöcker